WIENINGER/ Grüner Veltliner Ried Herrnholz 2020, 13% vol

13.80 

Sale!

WIENINGER/ Grüner Veltliner Ried Herrnholz 2020, 13% vol

13.80  Litre: 18.4 €/l

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Share:

Additional information

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Wieninger

Wieninger toob pudelisse Austria pealinna veininduse. Tegemist on ainsa veini tootva pealinnaga Euroopas, millest enamik läheb tarbimiseks kohapeal. Wieninger sümboliseerib nii Viini kultuuri kui regioonitüüpi. Erinevad viinapuud kasvavad koos ühes istanduses, kujundades veini komplekssuse. Segamini ei tasu seda ajada aga cuvéega, sest igat variatsiooni on kasvatatud, korjatud ja töödeldud eraldi ning vahetult enne pudeldamist kokku segatud. Samuti on Wieninger tunnustatud biodünaamilise veinitootjana.   www.wieninger.at

Show products
Description

Antud veini vanad viinapuud kasvavad eriti liivasel pinnasel, mis annab äärmiselt lõhnava ja mängulise Grüner Veltlineri tüübi. Karge happesusega ja mõõduka alkoholisisaldusega vein sobib ideaalselt kevadsuviseks perioodiks.
Mänusalt särtsaka happega kuiv vein, mis on tasakaalus küllusliku puuviljasusega. Rikkalikust puuviljasusest leiab kollase ploomi, õuna ja virsiku nüansse.

Food suggestion

Vein on hea valik kergelt soolaste eelroogade ja tapastega, pastade, sushi ning kala- ja mereandide sõpradele. Suurepärane kaaslane just Viineršnitselile.

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER