Kuidas tellida?

TELLIMINE
1.Valige tooted mida soovite osta (abiks on veinikirjeldused ja tootjainfo), valige kogus ja vajutage nupule “LISA OSTUKORVI“. Valitud tooteid on võimalik vaadata kui liigute kursoriga ekraani üleval paremal nurgas olevale koti kujutisele ja kui soovite ostukorvi sisu muuta vajutage nupule „VAATA OSTUKORVI“. Juhul kui kõik sobib vajutage nupule „SUUNDU KASSASSE“. Kõikide toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.

PS! Alaealistele (alla 18 aastastele) on alkoholimüük keelatud ja neile kaupa ei väljastata!

2. Kui olete soovitud tooted ostukorvi sisestanud või ostukorvis vajalikud muudatused teinud, (muudatuste puhul vajutage nuppu „UUENDA OSTUKORVI“) ja vajutage „SUUNDU MAKSMA“

3. Juhul kui te ei ole meie klient, täitke kohustuslikud väljad ja kättetoimetamise viis. Juhul kui olete juba meie klient siis logige oma parooliga sisse, täitke kohustuslikud väljad ja kauba kättetoimetamise viis. “TELLIMUSE MÄRKUSED“ lahtrisse on teil võimalik kirjutada täiendavad soovid ja kommentaarid. Kättetoimetamise viisid on järgnevad: Smartposti pakiautomaat, kulleriga koju või kontorisse või Vinorama OÜ esindusest( Telliskivi 60/2, Tallinn)-TASUTA. PS! Tellimused alates 49 eurot on kättetoimetamine Eesti Vabariigi piires TASUTA!!! Palun kontrollige andmete õigsust vältimaks arusaamatusi.

4.Valige sobiv makseviis (ülekanne, pangalink, maksekaart), nõustuge kasutajatingimustega ning vajutage nupule“ESITA TELLIMUS“. Tellimuse kinnituseks saadame teile tellimuse kinnituse e-posti teel.

KAUBA KOHALETOIMETAMINE
Tellitud kaup toimetatakse teieni 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist Vinorama OÜ kontole.
Juhul kui olete valinud kättetoimetamiseks Smartposti teie poolt valitud pakiautomaadi, saabub teile kauba kohalejõudmisel teie telefonile sõnum koos väljastuskoodga. PS! Lisaks Smartposti pakiautomaadi koodile on teil vaja sisestada oma ID kaart!
Juhul kui olete valinud kättetoimetamiseks kulleri, tarnitakse kaup teie poolt tellimuses esitatud aadressile. Kaupa toimetatakse kohale E-L ajavahemikul 10.00-20.00. Kauba täpne üleandmise aeg lepitakse kokku telefoni või e-posti teel.
Juhul kui olete valinud kättetoimetamiseks Vinorama OÜ esinduse, Telliskivi 60/2, Tallinn, võetakse kliendiga ühendust kui kaup on väljastuseks valmis, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul peale makse laekumist Vinorama OÜ kontole.

KLIENDIKS REGISTREERIMINE
Tellimiseks te ei pea kliendiks registreerima aga kui te registreerite kliendiks, saate vormistada oste kiiremini, vaadata tellimuste ajalugu ja osa saada püsikliendi pakkumistest.
Juhul kui soovite end registreerida kliendiks, tehke tellimislehel linnuke kasti:“REGISTREERI KLIENDIKS“. Valige endale sobiv salasõna ja kinnitage. Oletegi nüüd meie püsilient! Juhul kui teil jääb midagi arusaamatuks või teil tekib küsimusi, võtke meiega ühendust info@vinorama.ee või helistage telefonil:+372 50 85 500
Vinorama OÜ klientide adndmebaasis olevad andmed on konfidentsiaalsed, neid kasutatakse vaid tellimuste täitmiseks ja soovi korral pakkumiste edastamiseks. Andmete töötlemisel lähtutakse isikuandmete kaitse seadusest ja muudest õigusaktidest. Andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele v.a. juhul, kui seda näevad ette kehtivad seadused. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Vinorama OÜ andmebaasist.

KAUBA TAGASTAMINE
Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele. Juhul kui kaup on vale või defektiga, tuleb Vinorama OÜ-d sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil info@vinorama.ee või helistades telefonil +372 50 85 500. Vale või defektiga kauba väljavahetamise kulud kannab Vinorama OÜ.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE
Tellimust on võimalik tühistada kui võtate meiega ühendust info@vinorama.ee või helistades +372 50 85 500 enne kui olema kauba väljastanud kullerile.

PS! Vastavalt alkoholiseadusele tohib alkoholi müüa ajavahemikus 10.00-22.00. Seetõttu loetakse kõik ostud mis on meie kodulehel tehtud peale kell 22.00 õhtul, sooritatuks kell 10.00 hommikul. Kõik ostud toiemtatakse kohale ja väljastatakse ajavahemikus 10.00-22.00.

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALOKHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER