Meist

Vinorama OÜ

Meist

Vinorama OÜ alustas oma tegevust 2011. aastal, koondades oma valikusse Euroopa säravaid ning põnevaid veine vanast maailmast.Meie valikust leiate veine erinevatest riikidest ja piirkondadest. Sidudes professionaalsuse ning armastuse hea veini vastu, oleme lühikese ajaga võitnud Eesti veinimaastikul usalduse ning austuse. 2012. aastal sai meist Eesti Sommeljeede Assotsatsiooni toetaja liige.

Kuigi tegeleme peamiselt hulgimüügiga HORECA sektorisse, oleme ka tegevad jaemüügis, neti poes. Viime läbi soovi korral ka meelelahutuslikke veinidegustatsioone ning koolitusi, lisainformatsiooni saab küsida kas meilitsi või telefoni teel. Meie töötajates leiate asjatundlikud ning sõbralikud abilised, kes aitavad Teil leida just selle õige veini meie pidevalt täienevas ning laias veinivalikus.

Ainulaadsed Veinid

Toome maale veine hoolikalt valitud veiniistandustest. Eelistame väiksemaid ning eksklusiivsemaid tootjaid massitootjatele. Lai valik põnevaid vana maailma veine, igas hinnas, igale maitsele ning igas võimalikus stiilis. Peame oma veinide juures oluliseks nende kordumatust ning oleme uhked, et n.ö. supermaketiveine Vinorama valikust ei leia – küll aga paljude Eesti parimates ning hinnatuimates restoranides on meie veinid esindatud.

Personaalne ja asjatundlik teenindus

Mugav e-pood

Internetist tellides jõuavad veinid Tallinna piires ukse taha kahe tööpäeva jooksul. Alates 49€ ostust toome veinid kohale tasuta!

Soovi korral saame läbi viia veinikoolitusi või lihtsalt meelelahutuslikke degustatsioone. Lisainformatsiooni saab küsida meilitsi või telefoni teel.

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER