WIENINGER/ Chardonnay Select 2019, 13%vol

31.50 

WIENINGER/ Chardonnay Select 2019, 13%vol

31.50  Litre: 42 €/l

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Share:

Additional information

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Wieninger

Wieninger toob pudelisse Austria pealinna veininduse. Tegemist on ainsa veini tootva pealinnaga Euroopas, millest enamik läheb tarbimiseks kohapeal. Wieninger sümboliseerib nii Viini kultuuri kui regioonitüüpi. Erinevad viinapuud kasvavad koos ühes istanduses, kujundades veini komplekssuse. Segamini ei tasu seda ajada aga cuvéega, sest igat variatsiooni on kasvatatud, korjatud ja töödeldud eraldi ning vahetult enne pudeldamist kokku segatud. Samuti on Wieninger tunnustatud biodünaamilise veinitootjana.   www.wieninger.at

Show products
Description

Chardonnay vanadest viinapuudest, laagerdunud Prantsuse tammevaatides. Säravat kuldkollast värvi. Selle Viini valge veini bukett võlub pomelo, mango, kumkvaadi, tähtvilja, papaia ja karamelli nootidega. Tasakaalustatud ja kompleksne, see karge ja sametine kuiv vein on väga omapärase maitsega. Lõppmaitses on tunda ka mineraalseid vihjeid pinnasele, kus domineerib lubjakivi ja lössmuld.

Food suggestion

Sobib suurepäraseks kaaslaseks hane rinnale ingveri, punase kapsa ja majoraaniga, praetud vasikamaksale õunte, sibula ja balsamico äädikakastmega või kuskussile veiselihapallidega. Ka seenepõhised road ja vasikašnitslid kreemises kastmes.

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER