LOIMER/ Gumpoldkirchen Grosse Reserve Brut Nature 2016 Blanc de Noirs, 12%vol

43.50 

LOIMER/ Gumpoldkirchen Grosse Reserve Brut Nature 2016 Blanc de Noirs, 12%vol

43.50  Litre: 58 €/l

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Share:

Additional information

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Loimer

Orgaanilist ja biodünaamilist veiniviljelust käsitlev Loimer on inspireeritud antroposoofia rajaja Rudolf Steineri filosoofiast. Kamptali ühe parima tootja veinipudelitel seisab märge “respekt”, mis viitab mahepõllunduse kõrgtasemelisele järgimisele. Au sees on veini loomise protsess, mille käiku on võimalikult minimaalselt töödeldud.   www.loimer.at

Show products
Description

Ülimalt mitmetahuline ja kompleksne vahuvein, mis üllatab. Briljantne kuldkollane, väga õrn ja elav. Punased puuviljad, röstitud mandlid, metsikud ürtid, metsamulla ja peedi õrnad noodid. Maalähedane sügavus koos vetikate nootidega, mitmetahuline mineraalsus. Paeluv peene vahu mäng, mis on kombineeritud puuviljade ja vürtsidega. Imeline aperitiiv, eriti sügisel ja talvel ning ideaalne kaaslane toidu kõrvale.

Food suggestion

Sobib kõikide toitudega. Kindlasti kala ja kergema liha road.  Erilise naudingu saamiseks proovi peedi carpacciot burrataga, lisandiks metsvaarika kaste ja kreeka pähklid, krõbedat pardipraadi murakate ja pähkliste küpsetatud köögiviljadega või filotaigna pätsikesed hautatud küüliku lihaga, seente ja kimchiga.

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER