CALMEL & JOSEPH/ Le Sentier 2019 IGP Pays d´OC, 12.5%

9.50 

Sale!

CALMEL & JOSEPH/ Le Sentier 2019 IGP Pays d´OC, 12.5%

9.50  Litre: 0 €/l

Tüüp

Viinamarjasort

Piirkond

,

Serveerimine

Maht

Share:

Additional information

Tüüp

Viinamarjasort

Piirkond

,

Serveerimine

Maht

Calmel & Joseph

Calmel & Joseph spetsialiseerub Languedoc-Roussilloni veinidele, mille marjad pärinevad regiooni eri istandustest. Uskudes piirkonna potentsiaali, osalevad Laurent Calmel ja Jerome Joseph igapäevaselt veini valmistamises, et tõsta esile Vahemere kliima eripära. Tänu headele suhetele enam kui 20 kasvatajaga, on võimalik tootjate portfellist leida veine, mis on alati kvaliteetsed ja mitmekülgsed nii stiililt kui hinnalt. Punaste cuvéede kõrval säravad ka maailma esimese vahuveini sünnikohana tuntud Limoux kihisevad.   www.calmel-joseph.com

Show products
Description

Ahvatlevalt kirsipunane vein on lopsakas ja suurepärases tasakaalus. Punaste ja mustade puuviljade ning granaatõunaseemnete aroomid annavad mahlaseid värskuse vihjeid. Maitses koheselt muuljet avaldav, metsikirss, kibuvits, jõhvikad ja küpsed vaarikad väikese loorberi varjundigaja. Lõppeb vürtsikamate, veidi animaalsete ja lillelisemate nootidega.

Food suggestion Toorsingid ja külmad lihalõigud, maks. Klassikalised Prantsusepärased pateed ja terriinid. Pasta küülikuraguuga. Grillitud köögiviljad, spargel, kitsejuust.
Jancis Robinson 2020 16/20

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER