HEINRICH/ NATURAL Naked Red 2018, 13%vol

16.20 

HEINRICH/ NATURAL Naked Red 2018, 13%vol

16.20  Litre: 21.6 €/l

Tüüp

,

Piirkond

Viinamarjasort

, ,

Serveerimine

Maht

Share:

Additional information

Tüüp

,

Piirkond

Viinamarjasort

, ,

Serveerimine

Maht

Weingut Gernot und Heike Heinrich

Ühe hektarilise istandusega alustanud Heinrichist on sirgunud 90 hektarit veiniaedu omav Austria punaste veinide tipptootja, mis loob autentseid veine eelarvamusteta maitsemeeltele. Heinrichile kuulub Respekti liikmelisus, mistõttu järgib tootja nõudlikku biodünaamika printsiipi, pannes sealjuures veini alati esikohale. Aeg, mil vein küpseb tammevaadis, on üks vähesid, kuid määravamaid faktoreid, millega sekkutakse veinivalmistamisse. Heinrich, et pidev eksperimenteerimine on uuendusmeelse veininduse võti.   www.heinrich.at

Show products
Description

Sügav rubiinpunane, kuiv, kerge, harmooniline ja mahlane. Zweigelt pakub selles naturaalses punaveinis pehmeid ja mahlaseid punaseid marju ja puuvilju, samas kui tubaka ja vürtside noodid pärinevad Blaufränkischist ning väike osa St. Laurent’i annab lillearoome ja värskendavat happesust.

Food suggestion

Selle värske ja särav profiiliga veini üks parimaid kaaslasi söögilauas on traditsiooniline Ungari guljašši. Aga ka rikkalikud röstitud linnulihad, eriti metspart või maalähedased seenepõhised maitsed.

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER