CALMEL & JOSEPH/ “Pomone” Orange Wine 2022 VdF, 13%vol

15.90 

CALMEL & JOSEPH/ “Pomone” Orange Wine 2022 VdF, 13%vol

15.90  Litre: 21.2 €/l

Share:

Additional information

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Calmel & Joseph

Calmel & Joseph spetsialiseerub Languedoc-Roussilloni veinidele, mille marjad pärinevad regiooni eri istandustest. Uskudes piirkonna potentsiaali, osalevad Laurent Calmel ja Jerome Joseph igapäevaselt veini valmistamises, et tõsta esile Vahemere kliima eripära. Tänu headele suhetele enam kui 20 kasvatajaga, on võimalik tootjate portfellist leida veine, mis on alati kvaliteetsed ja mitmekülgsed nii stiililt kui hinnalt. Punaste cuvéede kõrval säravad ka maailma esimese vahuveini sünnikohana tuntud Limoux kihisevad.   www.calmel-joseph.com

Show products
Description

Särav, kuldse läikega oranž värv. Aroomid on värsked ja õrnad, küdoonia ja mõru apelsini kooslus, mis arenevad eksootiliste puuviljadeni nagu papaia, pirn ja mandariin. Maitse õrnalt tanniinine kuid ümar ja elav. Küoonia ja suhkrustatud tsitruselised noodid, veidi ploomi. Lõpp toob kaasa paprika, lisaks safrani ja koriandri vürtsika hõngu kergele ja meeldivale mõrkjusele. Lõppmaitses mõned mineraalsed nüansid.

Food suggestion

Sobib aperitiiviks. Charcuterie, pastad liharaguuga, chorizo, grillitud vürtsikas kanaliha, vürtsikad aasiapärased toidud, apteegitill, köömned, seened.

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER