BELLENDA/ “Pluck” Spumante Brut Nature Blanc de Noirs Metode Classico 2012, 12,5%

44.70 

BELLENDA/ “Pluck” Spumante Brut Nature Blanc de Noirs Metode Classico 2012, 12,5%

44.70  Litre: 59.6 €/l

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Share:

Additional information

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Bellenda

Bellenda sünniks peetakse aastat 1987, kui Sergio Cosmo avas Prosecco piirkonna südames oma veinimõisa uksed. Pereettevõtte eesmärk on edendada ja säilitada Veneto piirkonna maastiku ilu. Bellenda tõmbenumbriks on vahuveinid, mistõttu 80% kasvatavatest viinamarjadest lähevad just erinevate valmistamisviiside ja kuivusastmega kihisevate valmistamiseks. Tootja Proseccod pakuvad maitseelamusi nii lihtsamate Treviso kui tippklassi Valdobbiadene nõlvade mullide austajatele.   www.bellenda.it

Show products
Description

Pinot Noiri viinamarjadest valmistatud kuldselt sädelev klassikalisel meetodil vahuvein, millel tunda tugevalt selle marja iseloomulikku kindlat struktuuri ja siidist siledust.
Aroomis tunda värskelt küpsetatud saia ja röstitud sarapuupähkleid, mida toetavad vanilli, tsitruseliste ja sidrunheina noodid. Maitse on elegantne ja mitmekihiline, puhta puuvilja ja terava mineraalsuse vahel valitseb proffesionaalne tasakaal.
Kui seda hästi hoitakse, areneb vein järgmise viie aasta jooksul veelgi rikkalikumaks.

Food suggestion

Suurepärane kaaslane väga paljude erinevate roogadega. Küpsetatud kala ja röstitud linnu-, vasika- või ulukiliha. Samuti paljud erinevad pastad. 

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER