AGRICOLA QUERCIABELLA/ Batar 2019 IGT, 13.5%

84.00 

AGRICOLA QUERCIABELLA/ Batar 2019 IGT, 13.5%

84.00  Litre: 112 €/l

Tüüp

Viinamarjasort

,

Piirkond

,

Serveerimine

Maht

Out of stock

Share:

Additional information

Tüüp

Viinamarjasort

,

Piirkond

,

Serveerimine

Maht

Agricola Querciabella

Description

Kahtlemata on Batàr üks Itaalia ikoonilisi valgeid veine. Selle konkurentsitu tekstuuriline ilu ja elav mineraalsus avalduvad aja jooksul graatsiliselt.
Hele õlekollane kuldsete toonidega. Bukett on lai, aromaatne ja võrgutav, lõhnavad akaatsiaõied, kummel, virsikud, kollane ploom ja melon, pisut ka värskest ananassist koos safrani ja seedri nootidega.
Maitselt on vein meelas, kuid elegantne, näidates suurepärast peenust. Suus on vein kuiv, tasakaalustatud ja värske. Troopilised puuviljad korduvad suulael silmatorkava mineraalsuse ja väga pika viimistlusega.

Food suggestion

Noore Batàriga sobivad hästi trühvlid, ürdid nagu tüümian ja estragon ning hautatud köögiviljad. Hea kaaslane on trühvli tagliatelle india pähkli koorekastmes. Küpsedes tekib Batàril rohkem umami noote, seega sobib see suurepäraselt umamirikaste roogadega, millel on röstitud seened, päikesekuivatatud tomatid ja röstitud juurviljad, nagu kõrvits, pastinaak ja kaalikas. Meie lemmikpaaride hulka kuuluvad Miso-tahini Butternut Squash Supp ja penned päikesekuivatatud tomatipestoga.

98/100 Daniele Cernilli · DoctorWine 94/100 Antonio Galloni · Vinous 94/100 James Suckling 93/100 Luca Maroni

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER