Domaine de Rimauresq Vinoramas!

Real Remauresque jõe järgi nime saanud Rimauresq asub Provence’i südames, Massif des Maures mäe jalamil. Sealne mikrokliima on mõjutatud mistraalist ja mäe varjust, mis lubavad viinamarjadele pikemat küpsemisperioodi. Lisaks mitmekülgsele pinnasele, pakub selline unikaalne kooslus võimalust valmistada nii valget, roosat kui ka punast veini.

Kvaliteetset veiniviljelust kinnitab Rimauresqi kuulumine Cru Classé klassifikatsiooni, mida saab endale lubada vaid 21 Provence’i tootjat. Piirkonna viinamarjasortide parimaid saadusi on nüüdsest võimalik leida ka Vinoramast!

Auhinnatud veinimaja Raventos´i Blanc nüüd Vinoramas!

Meile saabusid imelised vahuveinid Hispaaniast,Raventos´i Blanc veinimajast.Aastal 1872 valmistasid nad oma esimese klassikalisel meetodil vahuveini.Rahvusvaheliselt tuntud ja väga kõrgelt hinnatud tootja pakub hoolikalt valmistatud ja 100% biodünaamilisi veine.

VON BUHL Riesling Sekt

Vinoramas nüüd saadaval esimene Von Buhl´i Riesling Sekt Mathieu Kauffman´lt,kes on tuntud kui Bollingeri veinimeister.Väga elegantne ja peene mulliga vein,mis on valitud ajakirja Falstaff´i poolt parimaks Rieslingu Sektiks Saksamaal.

Uued veinid Hispaaniast, Bodega Cerron!

Meie riiulitelt leiab nüüd ka huvitavaid Hispaania veine.Bodega Cerron on biodünaamiline veinitootja Jumillast, kelle valikus on  valged ja punased veinid.Marjasortidest Chardonnay, Petit Verdot, Cabernet Sauvignon, Cencibel.Tule kaema!!!