CALMEL & JOSEPH, Le Penchant 2019 IGP Pays d`OC, 13%

13.80 

CALMEL & JOSEPH, Le Penchant 2019 IGP Pays d`OC, 13%

13.80  Liiter: 18.4 €/l

Tüüp

Valge

Viinamarjasort

Roussanne

Piirkond

Prantsusmaa, Languedoc-Roussilon

Serveerimine

8-10°C

Maht

750 ml

Jaga:

Lisainfo

Tüüp

Valge

Viinamarjasort

Roussanne

Piirkond

Prantsusmaa, Languedoc-Roussilon

Serveerimine

8-10°C

Maht

750 ml

Calmel & Joseph

Calmel & Joseph spetsialiseerub Languedoc-Roussilloni veinidele, mille marjad pärinevad regiooni eri istandustest. Uskudes piirkonna potentsiaali, osalevad Laurent Calmel ja Jerome Joseph igapäevaselt veini valmistamises, et tõsta esile Vahemere kliima eripära. Tänu headele suhetele enam kui 20 kasvatajaga, on võimalik tootjate portfellist leida veine, mis on alati kvaliteetsed ja mitmekülgsed nii stiililt kui hinnalt. Punaste cuvéede kõrval säravad ka maailma esimese vahuveini sünnikohana tuntud Limoux kihisevad.   www.calmel-joseph.com

Näita tooteid
Kirjeldus

Tõeline kõrgklassi vein. Hiilgav aroomide paraad algab õrnade valgete õitega, järgneb mandel. Koheselt tuntav pae-ja lubjakivine pinnas komplitseerib aromaatset paletti oma eksootiliste puuviljade ja vürtsidega, lisades mahtu ja sügavust. Maitses avaneb tohutu värskus, pakkudes peenemaid puuviljaaroome nagu viinamarjad, virsik ja pirn. Lõppmaitses särtsakas kuid tasakaalukas, pakkudes veel taimseid ja mineraalseid nüansse.

Toidusoovitus Kerged suupisted ja tapased, värsked taimsed salatid, küpsetatud-grillitud kalad, küpsetatud kana ja kalkuniliha, kergemad pasta ja riisiroad, kitsejuust.
Jancis Robinson 2020 17/20