CALMEL & JOSEPH, Le Penchant 2019 IGP Pays d`OC, 13%

10.80 

Sale!

CALMEL & JOSEPH, Le Penchant 2019 IGP Pays d`OC, 13%

10.80  Litre: 14.4 €/l

Tüüp

Viinamarjasort

Piirkond

,

Serveerimine

Maht

Share:

Additional information

Tüüp

Viinamarjasort

Piirkond

,

Serveerimine

Maht

Calmel & Joseph

Calmel & Joseph spetsialiseerub Languedoc-Roussilloni veinidele, mille marjad pärinevad regiooni eri istandustest. Uskudes piirkonna potentsiaali, osalevad Laurent Calmel ja Jerome Joseph igapäevaselt veini valmistamises, et tõsta esile Vahemere kliima eripära. Tänu headele suhetele enam kui 20 kasvatajaga, on võimalik tootjate portfellist leida veine, mis on alati kvaliteetsed ja mitmekülgsed nii stiililt kui hinnalt. Punaste cuvéede kõrval säravad ka maailma esimese vahuveini sünnikohana tuntud Limoux kihisevad.   www.calmel-joseph.com

Show products
Description

Tõeline kõrgklassi vein. Hiilgav aroomide paraad algab õrnade valgete õitega, järgneb mandel. Koheselt tuntav pae-ja lubjakivine pinnas komplitseerib aromaatset paletti oma eksootiliste puuviljade ja vürtsidega, lisades mahtu ja sügavust. Maitses avaneb tohutu värskus, pakkudes peenemaid puuviljaaroome nagu viinamarjad, virsik ja pirn. Lõppmaitses särtsakas kuid tasakaalukas, pakkudes veel taimseid ja mineraalseid nüansse.

Food suggestion Kerged suupisted ja tapased, värsked taimsed salatid, küpsetatud-grillitud kalad, küpsetatud kana ja kalkuniliha, kergemad pasta ja riisiroad, kitsejuust.
Jancis Robinson 2020 17/20

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER