BELLENDA/ “Saiph” Spumante Extra Brut Blanc de Blancs Metodo Classico NV, 12%vol

20.70 

BELLENDA/ “Saiph” Spumante Extra Brut Blanc de Blancs Metodo Classico NV, 12%vol

20.70  Litre: 27.6 €/l

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Share:

Additional information

Tüüp

Piirkond

,

Viinamarjasort

Serveerimine

Maht

Bellenda

Bellenda sünniks peetakse aastat 1987, kui Sergio Cosmo avas Prosecco piirkonna südames oma veinimõisa uksed. Pereettevõtte eesmärk on edendada ja säilitada Veneto piirkonna maastiku ilu. Bellenda tõmbenumbriks on vahuveinid, mistõttu 80% kasvatavatest viinamarjadest lähevad just erinevate valmistamisviiside ja kuivusastmega kihisevate valmistamiseks. Tootja Proseccod pakuvad maitseelamusi nii lihtsamate Treviso kui tippklassi Valdobbiadene nõlvade mullide austajatele.   www.bellenda.it

Show products
Description

100% Chardonnay viinamarjadest klassikalisel meetodil valmistatud vahuveini tulemus on tähelepanuväärselt elegantne! Õlgkollane, õrnade smaragdsete toonidega, klaasis väga rahulik, peene mulliga. Bukett on suurepäraselt varieeruv, hästi tasakaalus aroomidega, maitse on mõnusalt kuiv ja täidlane ning pikalt püsiv, mis on täis värkelt küpsetatud leiva ja magusa mandli lõhna.

Food suggestion

Saiph sobib suurepäraselt kalapõhiste antipastide ja roogade, nagu kaheksajala salat, kaheksajala ja tuunikala carpaccio, toores õrnsoolatud punane kala jne, tugevamatest roogadest on kindlasti hea partner risoto mereandidega.

Vajutades lingile Sisenen, kinnitan, et olen vähemalt 18 aastat vana.

By clicking enter you certify that you are at least 18 years old.

SISENEN / ENTER