BODEGA CERRON/Rabia 2013

19.80 

BODEGA CERRON/Rabia 2013

19.80  Liiter: 26.4 €/l

Tüüp

Punane

Viinamarjasort

100% Petit Verdot

Piirkond

Jumilla, Hispaania

Serveerimine

16-18°C

Maht

750 ml

Jaga:

Lisainfo

Tüüp

Punane

Viinamarjasort

100% Petit Verdot

Piirkond

Jumilla, Hispaania

Serveerimine

16-18°C

Maht

750 ml

Bodega Cerron

Bodega Cerron on väike pere ettevõtmine Kagu-Hispaanias Jumilla piirkonnas.Pere alustas veinitootmisega juba 19.saj. lõpupoolel.Bodega Cerron on ühtlasi Hispaania esimene orgaanilise sertfikaadiga veinimaja.Juba 2 aastat töötatakse biodünaamilise veiniviljelusega.Viinapuud kasvavad 800-900 meetri kõrgusel,mistõttu muidu kuumas kliimas on veinid värske karakteriga.Kogu veinivalmistamise protsess toimub loodusega kooskõlas,enamus töödest toimub käsitsi(loomulikult on käsitsi korjatud ka viinamarjad). Veinimaja tootlus on väga limiteeritud,kokku toodetakse veini aastas u. 130 tuhat pudelit. Kõigil etikettidel on pildid Cerron´i perekonnast.   http://www.vinacerron.com/

Näita tooteid
Kirjeldus

Tegu on täidlase punaveiniga,milles on omavahel ühendatud Petit Verdot jõulisus,küpsete marjade moosisus,värske marjane happesus ning hästi balanseeritud tanniinid.Konsentreeritud vein,mis on samas ilus ja harmooniline.

Toidusoovitus

Vein sobib väga hästi täidlaste liharoogade juurde,bbq,punase liha,karamelliste ja jõuliste kastmetega.Tugevamate ja küpsemate juustudega.

Decanter 2015/Bronze