Meist

Vinorama OÜ

Meist

Vinorama OÜ alustas oma tegevust 2011. aastal, koondades oma valikusse Euroopa säravaid ning põnevaid veine vanast maailmast.Meie valikust leiate veine erinevatest riikidest ja piirkondadest. Sidudes professionaalsuse ning armastuse hea veini vastu, oleme lühikese ajaga võitnud Eesti veinimaastikul usalduse ning austuse. 2012. aastal sai meist Eesti Sommeljeede Assotsatsiooni toetaja liige.

Kuigi tegeleme peamiselt hulgimüügiga HORECA sektorisse, oleme ka tegevad jaemüügis. Tallinnas, Tartu maantee 56, asub meie hubane ning külalislahke esinduspood nimega Vinorama, kus viime läbi soovi korral ka veinidegustatsioone ning -koolitusi. Meie töötajates leiate asjatundlikud ning sõbralikud abilised, kes aitavad Teil leida just selle õige veini meie pidevalt täienevas ning laias veinivalikus.

Ainulaadsed Veinid

Toome maale veine hoolikalt valitud veiniistandustest. Eelistame väiksemaid ning eksklusiivsemaid tootjaid massitootjatele. Lai valik põnevaid vana maailma veine, igas hinnas, igale maitsele ning igas võimalikus stiilis. Peame oma veinide juures oluliseks nende kordumatust ning oleme uhked, et n.ö. supermaketiveine Vinorama valikust ei leia – küll aga paljude Eesti parimates ning hinnatuimates restoranides on meie veinid esindatud.

Personaalne ja asjatundlik teenindus

Püüame luua oma klientidele alati mõnusa äraolemise, olgu siis tegemist vana tuttavaga või juhusliku sissejalutajaga. Suure tammepuust laua taga võib jalgu sirutada, lasta endale veine soovitada, küsida veinimaailma puudutavaid küsimusi, niisama lobiseda ja ehk veinigi proovida. Meie võtame teid alati rõõmsalt vastu ja Vinoramas on kõik esmajoones külalised, mitte lihtsalt kliendid. Püsiklientidele laienevad veel paremad pakkumised.

Mugav e-pood

Internetist tellides jõuavad veinid Tallinna piires ukse taha ühe tööpäeva jooksul. Alates 50€ ostust toome veinid kohale tasuta!

Veinistuudio veiniürituste ja degustatsioonide korraldamiseks

Veinistuudiosse mahub kuni 15 inimest. Veinistuudios saab korraldada veiniteemalisi õhtuid sõprade keskel, firmapidudena vms. Soovi korral saame läbi viia veinikoolitusi või lihtsalt meelelahutuslikke degustatsioone. Lisainformatsiooni saab küsida kas kohapealt, meilitsi või telefoni teel.